13-15 EKİM 2020
EN

Son Duyurular

Bildirilerin Kabul/Red durumu ve Formatlı Özet gönderimi hakkında,

2.Uluslararası Afet ve Dirençlilik Kongresi “Metropoliten Kentlerin Dirençliliği” kongresine göndermiş olduğunuz bildirileriniz hakem ve editör değerlendirmeleri sonucu “KABUL/RED” durumları belirlenmiştir.

Bilgilendirme maili ilk yazarın mail adresine gönderilmiştir. Bazı mail serverların mailleri bloklaması nedeni ile bu duyuru ile sizlere ulaşmak istedik. Bildirinizin değerlendirme sonucunu “https://idrc2020.kolaykongre.com” adresinden de görebilirsiniz.

Kabul edilen bildirilerin, kongre programına dahil edilebilmesi için “Kayıt” işleminin tamamlanması gerekmektedir (1 Kayıt ücreti 1 adet bildiri için kongre katılımı sağlamaktadır.).

Kayıt işleminizi bitirdikten sonra bildirinizin özetini aşağıdaki linkten indirebileceğiniz şablon belgesini kullanarak, format ve uyarılara dikkat ederek tamamlayınız. Formatlı hale getirilmiş özet dosyanızı https://idrc2020.kolaykongre.com sisteminden yükleyebilirsiniz (Kayıt işlemini tamamlamış ancak formatlı özeti gönderilmemiş olan bildiriler kongre programında yer alacaktır. Fakat özet kitabında basılamayacaktır). Formatlı özetlerinizi 10.10.2020 tarihine kadar sisteme yükleyebilirsiniz.

Formatlı tam metinlerinizi 15.11.2020 tarihine kadar sisteme yükleyebilirsiniz.

Kongrede sunulmuş olan bildirilerinizi isterseniz “idRc 2020 Tam Metinler” kitabına veya “Resilience” dergisine makale olarak da gönderebilirsiniz.

“idRc 2020 Özetler” kitabı formatını indirmek için…

“idRc 2020 Tam Metinler” kitabı formatını indirmek için…

Kongre Programı

1 Kayıt ücreti 1 adet bildiri için kongre katılımı sağlamaktadır.